Казус на протесті: в Лондоні активісти втопили в "крові" королівське казначейство

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Червоними стали стіни будівлі, дорога та перехожі.

У Великій Британії кліматичний протест пішов не за сценарієм. Із плакатом "Зупинимо фінансування кліматичної смерті" активісти приїхали до будівлі казначейства Її Величності на пожежній машині, яка була наповнена червоною фарбою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нею планували залити стіни будівлі. Та тільки-но відкрили вентиль - шланг обірвався і рідина полилась урізнобіч. Протестувальники намагалися схопити його кілька разів, але безуспішно. Як результат – штучною кров'ю розфарбували один одного, перехожих та весь двір скарбниці.

Як повідомлялося, на кліматичну демонстрацію у швейцарському Берні у суботу, 28 вересня, вийшли близько 100 тисяч людей, повідомили організатори. Багато з них приїхали на акцію спеціальними потягами. Загалом по світу в цей день мітингували близько 7 мільйонів осіб.

Відео Все в крові: у Великій Британії кліматичний протест пішов не по сценарію

Із плакатом "Зупинимо фінансування кліматичної смерті" активісти приїхали до будівлі Казначейства Її Величності на пожежній машині, яка була наповнена червоною фарбою. Нею планували залити стіни будівлі. Та тільки-но відкрили вентиль, шланг обірвався, і вода полилась урізнобіч.  

Все в крові: у Великій Британії кліматичний протест пішов не по сценарію

Залиште свій коментар

Вибір редакції