Кенійська тітка Обами попросила політичного притулку в США

Нелегальна іммігрантка Зейтун Оніанго, котра доводиться тіткою президенту Бараку Обамі, просить надати їй політичний притулок і не депортувати до Кенії.

Зейтун Оніанго. Фото jammiewearingfool.blogspot.com
Зейтун Оніанго з компаньйоном. Фото jammiewearingfool.blogspot.com
Тітка президента США Барака Обами, нелегальна іммігрантка з Кенії Зейтун Оніанго, попросила політичного притулку в суді Бостона.

Це вже друга спроба 57-річної Оніанго отримати політичний притулок після того, як вона проігнорувала постанову від 2004 року про її депортацію.

Оніанго протягом двох з половиною годин давала свідчення в суді з міграційних справах, повідомила представниця її адвоката Еммі Кон.

Два лікаря, що представляли сторону Оніанго, вказали на медичні підстави для надання політичного притулку, а також на загрозу її життя у зв'язку побоюваннями "міжплемінного насильства" в Кенії, заявила адвокат Оніанго Маргарет Вонг.

Вонг зазначила, що суддя Леонард Шапіро дав сторонам 30 днів для того, щоб подати додаткові аргументи.

Якщо суд винесе вердикт про екстрадицію, Оніанго планує подати апеляцію. Таке саме право має уряд США.

На питання про те, чи отримувала Оніанго підтримку від Обами, Вонг відповіла негативно.

У Білому Домі заявили, що президент не знав про нелегальний статус своєї тітки до початку листопада 2008 року.

"Ми заявляли тоді і ми продовжуємо заявляти, що кожен у цій країні зобов'язаний підкорятися закону", - заявив прес-секретар Білого дому Роберт Гіббс, додавши, що ні Обама, ні його родина не надали будь-якої допомоги Оніанго розгляду справи в суді.

"Ми не були залучені до будь-якого ступеня в судовий розгляд, і ми надаємо закону визначити його результат", - додав Гіббс.

Оніанго заявила, що ніколи не просила Обаму про допомогу, і що всі її зв'язки з президентом обірвані. Залишається неясним, хто оплачує її юридичну підтримку, так як Оніанго живе в муніципальному гуртожитку і, як вважають, не має джерел доходу.

Вона доводиться сестрою батька Обами, кенійцю, котрий одружився на білій американці.

Оніанго багато років нелегально мешкала в штаті Массачусетс, але потрапила до центру уваги ЗМІ тільки в 2008 році, незадовго до обрання її племінника президентом США.

Вона переїхала до США в 2000 році і через два роки подала прохання на політичний притулок, але їй відмовили. Суд прийняв рішення переглянути справу в грудні 2008 року після того, як її племінник став президентом США.

Читайте також:

Обама має намір зустрітися з Далай-Ламою проти волі Китаю

Барак Обама відмовився від місячної програми NASA

Обама: величезний дефіцит бюджету США загрожує економіці
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: