Керівна партія Грузії обрала новим лідером ексспікера парламенту країни

Керівна партія Грузії обрала новим лідером ексспікера парламенту країни

Фото: Іраклій Кобахідзе

Новим лідером керівної партії Грузії став 42-річний Іраклій Кобахідзе.

Керівна партія Грузії "Грузинська мрія - Демократична Грузія" на з'їзді 16 січня затвердила ексспікера парламенту Іраклія Кобахідзе на посаду голови партії, яку раніше обіймав Бідзіна Іванішвілі.

Про це повідомляє "Перший канал Грузія".

Відомо, що кандидатуру Кобахідзе одноголосно підтримали 400 делегатів на з'їзді партії. Своєю чергою, новообраний лідер партії почав свою промову з подяки і запевнив, що докладе всіх зусиль, щоб виправдати довіру.

"Я хотів би подякувати пану Бідзіна Іванішвілі за довіру, яку він надавав мені від 2014 року... За останні роки наша команда домоглася великого успіху. Це природно, були недоліки і помилки, які ми ніколи не боїмося виправити. Сьогодні, коли ''Грузинська мрія'' має восьмирічний досвід роботи в уряді, коли у нашої політичної команди гідні і шановні лідери, прогресивні парламентські і урядові команди, гідні керівники і представники місцевого самоврядування, партія може продовжувати працювати, щоб привести справу до кінця, розпочату від 2012-річного демократичного розпаду Бідзіна Іванішвілі - це перетворення нашої країни в європейську державу. Саме цим і служить наш амбітний план, створити міцні основи для того, щоб Грузія представляла офіційне членство в ЄС в 2024 році", - йдеться в заяві Кобахідзе в Facebook.

До слова, Іраклію Кобахідзе 42 роки. Відомо, що він вступив до "Грузинської мрії" в січні 2015 року, обійнявши посаду виконавчого секретаря. Був головою парламенту від 18 листопада 2016 року до 21 червня 2019-го.

Нагадаємо, засновник партії і її колишній голова Бідзіна Іванішвілі 11 січня оголосив про те, що йде з політики. Іванішвілі сказав, що його "місія виконана" і він повертається до звичного життя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація