Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівництво ПВК Вагнера вбило найманців, які "злили" в пресу дані про розгром в Сирії - ЗМІ

За словами сусідів бійців, вони не повернулися додому разом із іншими.

Мешканців Свердловської області РФ, які воювали у складі ПВК Вагнера і розповіли про втрати унаслідок авіаудару США в Сирії, може вже не бути серед живих.

Про це розповіли їхні знайомі в коментарі Znak.com.

Як зазначається, йдеться про Миколу Хітьова на прізвисько "Хіт" з Азбеста та Ігор Швецов ("Швед") із селища Кедрове, які були затримані службою безпеки ПВК Вагнера за підозрою у витоку інформації.

"Хлопці повернулися, а Ігоря так ніхто і не бачив. Що з ним, де він - ніхто нічого не говорить", - розповів місцевий мешканець.

Так само не повернувся, за словами місцевих, до Азбеста Хітьов.

"Тепер і в самому "Вагнері" "з пристрастю" шукають тих, хто повідомив про загиблих і сам факт розгрому на Велику Землю. Лютує служба безпеки ПВК, посадивши "на контейнер" кількох бійців. Мені повідомили про те, що так тримають Шведа, Циклопа і Хіта", написав у своєму "Живому журналі" військовий оглядач, публіцист і громадський діяч Максим Калашников.

За даними видання, людиною з позивним "Циклоп" може бути мешканець Луганська Олександр Кіше, який воював раніше на боці бойовиків "ЛНР". Відомо, що у чоловіка на території Свердловської області живе брат, який був знайомим із Хитьовим.

Нагадаємо, раніше саме "Швед" та "Хіт" розповіли отаману станиці Свято-Миколаївської Олегу Сурніну про загиблих свердловців, які служили у ПВК Вагнера: Ігоря Косотурова і Станіслава Матвєєва.

Нагадаємо, 7 лютого унаслідок авіаудару очолюваної США коаліції по прихильниках Башара Асада в провінції Дейр-ез-Зор у Сирії загинуло від 13 до понад 200 росіян. Різні видання називають різні цифри, а офіційної інформації щодо цього немає. Наразі точно відомо про сімох загиблих росіян. Всі вони були найманцями "приватної військової компанії Вагнера" і до відправки в Сирію встигли повоювати на боці терористів на Донбасі. Серед них - жителі міста Асбест Свердловської області 38-річний Станіслав Матвєєв та 45-річний Ігор Косотуров. Також загинув активіст незареєстрованої партії "Інша Росія" Кирило Ананьєв. Його однопартійці також зазначили, що поранених із Сирії доправили до Москви та Санкт-Петербурга.

Залиште свій коментар

Вибір редакції