Керівництво України, шукаючи військового соратника, вибрало Китай

Україна співпрацюватиме з Китаєм у військовій сфері та авіабудівництві.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров закликав керівництво КНР поглиблювати співпрацю з Україною у галузі авіабудування.

Про це Азаров заявив під час зустрічі з начальником Генерального штабу Народно-Визвольної армії Китаю (НВАК) Бінде Ченем.

На думку Азарова, саме в авіакосмічній галузі зосереджені найбільші перспективи для військово-технічної співпраці між КНР і Україною.

"Особливо хотів би звернути увагу на авіабудування. Китайській авіабудівній корпорації і українському підприємству "Антонов" необхідно поглиблювати співпрацю. Ми можемо співробітничати у створенні важкого транспортного літака", - відзначив Азаров.

Звертаючись до представників китайської делегації, він також повідомив про презентацію модернізованого українським підприємством "Мотор Січ" вертольота Мі-8Т.

"Вчора я був на українському підприємстві, що виробляє двигуни для вертольотів і літаків. Я був дуже здивований високою економічністю наших двигунів – порівняно із зарубіжними аналогами український двигун за однакової потужності споживає на 18% менше пального", - підкреслив Азаров.

Прем'єр-міністр також висловив упевненість у розвитку українсько-китайської співпраці у сфері розробки різних видів озброєнь і військової техніки.

"Ми могли б співробітничати у створенні великотоннажних кораблів, танкобудуванні, розробці засобів ППО. Україна має великий потенціал у сфері радарної техніки – знаменитий "Стелс" чудово визначається нашими радарами", - додав прем'єр-міністр.

Підсумовуючи, Азаров відзначив, що розглядає візит начальника Генштабу НВАК до України як серйозний крок з активізації українсько-китайських взаємовідносин.

Читайте також:

Венесуела і Росія домовились дружити військами

Ірак заплатив Україні за БТРи майже півмільярда доларів

Розвідка США: Китай почав розробку електромагнітної та мікрохвильової зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: