Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівник відомої в РФ банди зізнався у мільйонних хабарах для голови слідчого комітету

За словами Гагієва, щомісяця він платив Бастрикіну 1,2 млн євро.

Перед екстрадицією в Росію підозрюваний у створенні та керівництві потужною бандою під назвою "Сім’я" Аслан Гагієв дав інтерв’ю для "Нової газети". В оприлюднених матеріалах ідеться про історію угруповання, на рахунку котрого близько 60 убивств.

Банда з’явилася 2004 року та поєднала поліцейських, слідчих карного розшуку і контррозвідки, а також простих жителів Північної Осетії. Гагієв та інші керівники "Сім'ї" були пов'язані з багатьма впливовими чиновниками та їхніми родичами. Фінансами займався бізнесмен Сергій Сафронов, який був партнером цивільної дружини керівника організаційно-інспекторського управління Слідчого комітету Анатолія Короткова. За даними журналістів, "Сім'я" великою мірою існувала завдяки коштам державної "Фінансової лізингової компанії", котру контролював Гагієв.

ВідеоГолова слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін заявив, що Арсеній Яценюк воював у Чечні

В Австрії під час судового засідання Гагієв зізнався, що кожного місяця сплачував 1,2 млн євро голові слідчого комітету РФ Олександру Бастрикіну. За словами підозрюваного, таку ж суму передавали в міністерство промисловості, аби убезпечити свій бізнес. Керівник банди вважає, що проблеми почалися з того, що гроші припинили надходити чиновникам – їх привласнював або партнер Гагієва, або генерал, через якого передавали хабар. Наслідком цього став початок кримінального переслідування учасників "Сім’ї".

Окрім цього, серед самих бандитів почалися з’ясування стосунків, що призвело до кількох убивств. "Фінансову лізингову компанію" було визнано банкрутом у 2012 році. Кількох подільників Гагієва заарештовано, а сам він утік за кордон, звідки його повернули до РФ влітку цього року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції