Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівники Генштабів НАТО і Росії зустрінуться вперше з 2013 року - ЗМІ

З 2014 року Альянс заморозив всі контакти з Москвою по військовій лінії через анексію Криму.

Начальник Генштабу збройних сил РФ Валерій Герасимов і верховний головнокомандувач Об'єднаних сил НАТО в Європі Кертіс Скапарротті проведуть першу з 2013 року зустріч.

Про це повідомляє російське видання "КоммерсантЪ" з посиланням на джерела у штаб-квартирі НАТО та російському Генштабі.

Співрозмовник видання у північноатлантичному Альянсі розповів, що Герасимов і Скапарротті зустрінуться наступного тижня. Джерело в Генштабі РФ сказало, що переговори відбудуться до кінця квітня.

Де відбудеться зустріч - наразі невідомо.

Останні переговори між НАТО і Росією на такому рівні відбулися 2013 року. 1 квітня 2014 року Альянс через анексію Криму вирішив заморозити всі контакти з Москвою по військовій лінії.

У вересні 2017 року між Валерієм Герасимовим і Кертісом Скапарротті відбулася перша телефонна розмова. 21 березня вони ще раз поспілкувалися телефоном і під час цієї бесіди домовилися про зустріч.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг раніше заявив, що міжнародному співтовариству слід вести діалог з Росією заради зменшення напруженості у світі. "Майже всі союзники по НАТО підтримують певні двосторонні відносини з Росією. Оскільки ми не маємо наміру ізолювати РФ, то повинні говорити з нею", - сказав Столтенберг. На його переконання, готовність до спілкування зовсім не є проявом слабкості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції