Керівництво "Хезболли" постраждало від фінансового шахрая

Еззедін зумів обдурити сотні інвесторів, позбавивши їх заощаджень, які сумарно оцінюються в 0,6-1,3 мільярда доларів.

Як мінімум чотири людини з вищого керівництва ліванського радикального угруповання Хезболлах понесли серйозні фінансові втрати через дії ліванського бізнесмена Салаха Еззедіна, якого вже встигли назвати "Медоффом Хізбаллахом".

За даними ЗМІ, Еззедін зумів обдурити сотні інвесторів, позбавивши їх заощаджень, які сумарно оцінюються в 0,6-1,3 мільярда доларів. Він був арештований минулого тижня після того, як до влади звернулися бізнесмени з Катару та країн Перської затоки.

Еззедін збирав кошти, в тому числі і в поселеннях на півдні Лівану, обіцяючи вкласти їх під 25-55% річних. Серед клієнтів Еззедіна, добре відомого в шиїтському співтоваристві Лівану, були й керівники Хизбаллах - Мохаммад Раад, Амін Шарі, Хуссейн аль-Хадж і Вафік Сафа.

Бізнес Еззедіна представляв собою класичну "фінансову піраміду", в якій старі інвестори отримували дохід за рахунок залучення нових учасників шахрайської схеми.

Крім іншого, Еззедін володів видавничим домом Dar Al-Hadi та дитячим телеканалом "Al-Hadi", пакетом акцій якого володіє і "Хезболла".

Читайте також:

"Хезболла" тримає 40 тисяч ракет поблизу ізраїльського кордону

"Хезболла" припиняє збройний опір

"Хезболла" звинувачує Ізраїль у вбивстві лідера

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: