Керівництво Литвою перебрали на себе жінки

З обранням нового спікера парламенту, більшість у вищому керівництві Литви створили жінки.

Новим головою литовського Сейму (парламенту республіки) вперше стала жінка - член партії консерваторів Ірена Дегутене. Тепер у вищому керівництві республіки представники "слабкої статі" складають більшість.

Дегутене поповнила список провідних литовських жінок-політиків, до якого належать президент країни Даля Грібаускайте, міністр оборони Раса Юкнявічене, міністр фінансів Інгріда Шимоніте.

60-річна Дегутене (за освітою медик) є досвідченим політиком, була міністром соціального захисту. І хоча опозиційні депутати Сейму голосували проти цієї кандидатури, побоюючись зайвої концентрації влади в руках консерваторів, всі без виключення не шкодували добрих слів на її адресу.

Сама Дегутене пообіцяла гідно представляти парламент. "Якщо я відхилюся від обіцянок, чекатиму, що ви скажете мені про це", - зазначила вона.

Колишній керівник Сейму Литви – у минулому популярний телеведучий Арунас Валінскас – не пропрацювавши і року, був усунений з посади через звинувачення в непрофесіоналізмі та зв'язках, несумісних з посадою голови парламенту.

Читайте також:

Жінки обирають "агресивні" професії через тестостерон

Чоловіки та жінки грішать по-різному

Українські жінки рятуються від кризи службою в армії

Президентом Литви стала "залізна леді" Даля Грібаускайте

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: