Керівницю одного з найбільших банків США звільнили за вечірки в зарештованому будинку

Жінка використовувала будинок, забраний банком за борги в родини, яка розорилася в наслідо афери Медоффа, для власних цілей.

Один з найбільших банків США Wells Fargo & Co звільнив свого старшого віце-президента за використовування в особистих цілях розкішного будинку, що відійшов банку по заставах і виставленого на продаж.

Порушницею моральних норм і політики банку виявилася Черонда Гайтон, яка використовувала в особистих цілях будинок площею 1150 квартир метрів, що знаходиться в надпрестижному районі Малібу.

Попередні господарі будинку виявилися розорені в результаті фінансової афери Бернарда Медоффа, домоволодіння було закладене в банку, відійшло йому і було виставлене на продаж.

В той же час свідки неодноразово зауважували, що в будинку проходять галасливі вечірки, на які гостей доставляють на дорогих яхтах. Журналістське розслідування показало, що організатором вечірок виявилася не хто інша, як один з вищих менеджерів банку, що одержав будинок за борги.

Нагадаємо, що влада США звинувачує Бернарда Медоффа в нанесенні інвесторам збитку на суму близько 50 мільярдів доларів. Його фонд Madoff Securities, що вважався до грудня 2008 року надійним фінансовим інститутом, виявився фінансовою пірамідою. Загалом число потерпілих інвесторів складає три мільйони осіб.

Читайте також:

"Аферист сторіччя" Медофф визнав свою вину

Фінансистові Бернарду Медоффу офіційно висунули звинувачення

Бернард Медофф домовився зі слідством та визнає себе винним

Банкір-мільярдер видурив у американців 8 млрд. доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: