Кернес оголосив себе мером Харкова

Геннадій Кернес заявив, що за результатами 96% оброблених бюлетенів, він може констатувати свою перемогу на виборах.

Кандидат на пост мера Харкова Геннадій Кернес заявив про свою перемогу з посиланням на 96% оброблених міською комісією виборчих бюлетенів.

За його даними, які він озвучив в ефірі одного з українських телеканалів, за станом на 20:30 міською комісією були оброблені 577 протоколів з 597, згідно з якими 126 333 харків'ян (30,29% виборців) віддали свої голоси за Кернеса, а 121 719 (29,18%) - за його супротивника, представника «Батьківщини» Арсена Авакова.

Як зазначив Кернес, дані проведеного Партією регіонів паралельного підрахунку голосів говорять про те, що різниця між ним і Аваковим становить менше 1%.

"Але на те й гострота перемоги - буде складніше її спростувати, бо ми рахуємо до останнього протоколу, ми не говоримо наперед", - сказав кандидат.

Кернес також заявив, що "зацікавлений легалізувати перемогу команди (регіонали)", підкресливши при цьому, що опозиція має право домагатися перерахунку голосів, тільки "якщо для цього є об'єктивні дані".

Між тим, Харківський міськвиборчком вирішив закінчити підрахунок голосів на виборах мера міста фактично за закритими дверима. Про це свідчить постанова ТВК, прийнята ввечері 2 листопада.

Як сказано в документі, який підписав глава тервиборчкому Олександр Дмитренко, заборонено перебувати яким би то не було особам в безпосередній близькості від робочих місць членів ТВК.

Як повідомлялося, Партія регіонів у прямому телеефірі в середу провела паралельний підрахунок голосів на виборах мера Харкова і оголосила про перемогу свого кандидата Геннадія Кернеса.

Читайте також:

Регіонали оголосили Кернеса мером

У Авакова вимагають перерахунку голосів

Результати виборів мерів: екзит-поли та підрахунок голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: