Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керрі та Лавров обговорили ситуацію в Україні та Сирії, попри припинення двосторонніх контактів

У МЗС РФ заявили, що розмова відбулася за ініціативою американської сторони.

Державний секретар США Джон Керрі і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров попри оголошене припинення двосторонньої взаємодії в середу, 5 жовтня, під час телефонної розмови обговорили ситуацію в Сирії, Україні та питання ядерно-ракетних випробувань у КНДР.

Про це повідомив у той же день офіційний представник Державного департаменту США Марк Тонер, передає Укрінформ.

Марк Тонер розповів, що ця розмова "є частиною багатосторонніх зусиль, які продовжуватимуться й надалі", незважаючи на те, що було заявлено про припинення двосторонніх контактів.

Крім того, за словами Тонера, Керрі за останні 24 години говорив зі своїми колегами з Великобританії, Німеччини, Франції, Німеччини, Туреччини, Європейського Союзу і Катару.

У МЗС РФ заявили, що розмова відбулася за ініціативи американської сторони.

"Відбувся обмін думками щодо ситуації в Сирії, взаємодії в просуванні у врегулюванні української кризи та роботі в ООН щодо північнокорейського досьє", - повідомили в МЗС РФ.

Нагадаємо, у середу вночі, 5 жовтня, у США пройшли дебати між кандидатом на пост віце-президента від Республіканської партії Майклом Пенсом та демократом Тімом Кейном. Політики активно обговорювали Росію, Україну та майбутню політику США щодо цих двох країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції