Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медики США довели зв`язок між кесаревим розтином та ожирінням дитини

Під час кесаревого розтину дитина не отримує необхідних бактерій.

Кесарів розтин може стати причиною ожиріння дитини в майбутньому, такого висновку дійшла дослідниця Медичної школи Нью-Йоркського університету Марія Домінгез-Белло, пише Science Advances.

Вона стверджує, що під час народження шляхом кесаревого розтину дитина не отримує потрібних для здорового розвитку бактерій. Відсутність яких надалі може призводити до різнотипних розладів - алергій, аутоімунних захворювань та надмірної ваги.

Вчені вже давно виявили зв'язок між ожирінням та бактеріями у кишечнику людини. Тому жінка припустила, що це може пояснити зв'язок між кесаревим розтином та ожирінням. Існують версії, що або сам процес розтину стримує потрапляння необіхдних бактерій в організм, або цьому перешкоджають антибіотики, які використовуються під час операції.

Аби перевірити це, був проведений аналіз народження мишенят 13 лабораторними мишами, результати якого вразили науковців. Так, через 15 тижнів після народження дитинчата мишей, що з'явилися на світ природним шляхом, важили близько 39 грамів, тоді як мишенята прооперованих – 45. Також імунний стан перших був у нормі, а ось другим не вистачало певних бактерій, що впливають на слабкість організму.

Нагадаємо, що днями ВООЗ опубліковала рекомендаціях щодо боротьби з дитячим ожирінням, оскільки, за офіційними даними, понад 41 млн дітей до п`яти років в усьому світі страждає від цього недугу.

ВідеоПланові пологи будуть платними з 2019 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції