Каблучка дружини Мейдоффа продана за 550 тисяч доларів

На аукціоні продали речі, що належили дружині фінансиста Бернарда Мейдоффа, серед яких каблучка та сережки.

Каблучка з великим діамантом, що належала дружині фінансиста Бернарда Мейдоффа, була продана на аукціоні за 550 тисяч доларів і стало найдорожчим лотом торгів.

Діамантові сережки Рут Медофф пішли з молотка за 137 тисяч доларів і стали другим найдорожчим лотом торгів.

Остаточна ціна багатьох лотів виявилася вищою попередньої оцінки. Так, десять пар поношених черевик Мейдоффа, оцінені в 250 доларів, були продані за 900 доларів, а ціна рояля, зібраного в 1917 році, перевищила естімейт в шість разів і склала 42 тисячі доларів.

Тим не менш, ліжко початку 19 століття з балдахіном, оцінена в суму 8-11,4 тисячі доларів, купили всього за 2,25 тисячі.

Це остання з нью-йоркських розпродажів предметів, конфіскованих у Мейдоффа після арешту в 2008 році. На торги виставили все, що знаходилося в квартирі фінансиста на Манхеттені і в літньому будинку на Лонг-Айленді. Організатори аукціону, Gaston & Sheehan, сподіваються виручити не менше 1,2 мільйона доларів.

Кошти від продажу речей Мейдоффа підуть на компенсації постраждалим від його фінансової піраміди. Всього від діяльності засновника біржі Nasdaq постраждали більше 15 тисяч осіб, їхні втрати становлять, за різними оцінками, від 13 до 50 мільярдів доларів. Фінансова піраміда Медоффа стала найбільшою в історії США.

Сам Мейдофф у червні 2009 року був засуджений до 150 років в'язниці за відмивання грошей, лжесвідчення і шахрайство. Він відбуває покарання у в'язниці "Батнер" в Північній Кароліні.

Читайте також:

Аферист сторіччя Медофф заховав перед арештом 9 млрд доларів

Медофф обзавівся у в'язниці групою шанувальників

"Аферист сторіччя" Медофф у в'язниці став "Берні Хуліганом"

Знаменитого шахрая Медоффа жорстоко побили у в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: