Кілер, який стріляв у Ямадаєва, назвав замовником вбивства Кадирова

Президента Чечні Рамзана Кадирова публічно звинуватили у замовленні вбивств трьох братів Ямадаєвих.

Хаважа Юсупов
Хаважа Юсупов, обвинувачений у замаху на Ісу Ямадаєва
Обвинувачений у замаху на чеченського бізнесмена Ісу Ямадаєва під час допиту назвав замовником злочину президента Чечні Рамзана Кадирова.

Іса Ямадаєв опублікував у російській пресі відкритий лист, до кого додав відеозапис допиту кілера Хаважи Юсупова, що стріляв у нього. Запис, за словами Ямадаєва, йому передали у Слідчому комітеті при прокуратурі РФ.

На відео молодий чоловік назвав замовником замаху Рамзана Кадирова. Юнак розповів, як помічник Кадирова Шаа Турлаєв привіз його до президента Чечні, який, погрожуючи розправою з сім'єю Юсупова, наказав йому вбити Ісу Ямадаєва.

При цьому Кадиров нібито розповів Юсупову, що замовив вбивства Суліма і Руслана Ямадаєвих, а також запевнив його, що Сулім Ямадаєв, про стан якого надходять суперечливі відомості, мертвий.

Допитуваний також заявив, що отримав від Турлаева пістолет і гроші та приїхав додому до Іси Ямадаєва, де спробував його вбити. Винагороду за злочин, за його словами, він мав отримати від чеченського президента – сума становила приблизно 3 мільйона доларів.

Іса Ямадаєв попросив розглядати його лист як офіційну заяву до Генеральної прокуратури з проханням перевірити Рамзана Кадирова і депутата Держдуми Адама Делімханова на причетність до вбивства Руслана Ямадаєва і замахів на нього самого, Суліма Ямадаєва і колишнього військового коменданта Чечні Сергія Кізюна.

Нагадаємо, замах на Ісу Ямадаєва було скоєно під Москвою у липні минулого року. Хаваж Юсупов спробував застрелити бізнесмена, але був схоплений представниками правоохоронних органів, які знали про підготовку замаху.

Руслан Ямадаєв був убитий в Москві у вересні 2008 року. Тоді його супроводжував Сергій Кізюн, який під час замаху отримав важкі поранення.

Замах на колишнього командира батальйону "Схід" Суліма Ямадаєва був здійснений в Дубаї у березні 2009 року. Іса Ямадаєв стверджує, що його брат вижив.

Однак за версією влади ОАЕ Ямадаєв був убитий і його поховали. Винними у вбивстві суд Дубаї визнав колишнього конюха Кадирова іранця Махді Лорнф і громадянина Таджикистану Максуджона Ісмата. Їх засудили до довічного ув'язнення.

Читайте також:

Іса Ямадаєв пред'явив фотографію живого Суліма Ямадаєва

Конюха Кадирова ув'язнили довічно за вбивство Героя Росії Суліма Ямадаєва

В Москві знайшли кілерів Руслана Ямадаєва

Президент Чечні звинуватив покійного Ямадаєва у вбивстві свого батька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: