Кілера, який стріляв у Діда Хасана, зафіксували камери спостереження

Кілера Діда Хасана зняли камери відеоспостереження, встановлені в під'їзді будинку, звідки велася стрілянина, а також камера на вулиці.

Кілера, який стріляв в кримінального авторитету Аслана Усояна, відомого під кличкою Дід Хасан, зняли камери відеоспостереження, встановлені в під'їзді будинку, звідки велася стрілянина, а також камера на вулиці. Однак злочинець ретельного готувався до замаху і зумів обдурити системи спостереження, не показавши обличчя.

Камера усередині під'їзду була повернена таким чином, що знімала тільки ноги, а від камери на вулиці, об'єктив якої спрямований на вхід в під'їзд, злочинець відхилився. Камеру повісили зліва від вхідних дверей, а кілер, вийшовши, відвернувся і пішов направо.

У цілому, злочинця описують як стрункого чоловіка в сірому пальті, темних штанях і кепці. Він вийшов з під'їзду о 20:06 за московським часом, тобто буквально за кілька хвилин після того, як вистрілив у Діда Хасана.

Нагадаємо, що замах стався 16 вересня у дворі будинку №12/7 по вулиці Тверській. За одними даними, Дід Хасан приїхав туди провідати сина, за іншими - він сам там жив протягом деякого часу.

Злочинець стріляв з вікна квартири, яка розташована в будинку навпроти на третьому поверсі. Там були знайдені автомат Калашникова з глушником і тканинні рукавички.

Читайте також:

Дід Хасан зізнався, що не має уявлення, хто його замовив

У Діда Хасана стріляли із Калашникова

Дід Хасан вижив після замаху

У Москві скоєно замах на кримінального авторитета Діда Хасана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: