Кілька десятків росіян усю ніч простояли на Манежці, а вранці їх затримали

Дата публікації
Кілька десятків росіян усю ніч простояли на Манежці, а вранці їх затримали

Останніх активістів на Манежці затримали.

На Манежці затримали останніх активістів.

Декілька десятків росіян після розгону акції протесту на Манежній площі вирішили залишитися в центрі російської столиці на ніч. Однак під ранок їх таки затримали омонівці.

Після розгону Манежки демонстранти всю ніч пробули у "ялинковій кулі", яка у Твітері вже отримала власний хештег #шар. Попри 20-градусний мороз, активісти протягом ночі агітували росіян виходити на вулиці.

Як вранці у своємі Твітері написала учасниця групи Pussy Riot Марія Альохіна, було затримано більше двадцяти активістів, включаючи її саму. За її словами, в активістів також відібрали документи.

"Близько восьмої ранку (мск - ред.) в нашу кулю з двох сторін увійшли поліцейські, вони забрали у всіх документи, а потім буквально на руках винесли всіх, хто був усередині. Зараз нас везуть в якесь відділення поліції, але яке, нам не говорять", - розповіла Альохіна.

Разом з Альохіною були затримані Арсеній Бобровський, відомий як блогер KermlinRussia, громадські активісти Марія Баронова, Поліна Немирівська, Герман Півнів та інші.

Наступна публікація