Кілька сотень студентів влаштували сутички з поліцією в Анкарі

В Анкарі відбувся мітинг студентів, який обернувся безладами і сутичками з поліцією.

В Анкарі відбулося зіткнення студентів з поліцією. Від 300 до 500 учнів трьох найбільших вузів Анкари зібралися біля в'їзду на територію Близькосхідного технічного університету (БТУ). Все обернулося безладами і сутичками з поліцією.

Крім студентів БТУ на мітинг прийшли учні Анкарського університету та університету "Хаджеттепе". Скандуючи гасла за "рівноправне, безкоштовне навчання рідною мовою", вони мали намір пройти до будівлі центрального офісу правлячої Партії справедливості і розвитку (ПСР), яке розташоване за кілометр від БТУ.

Хода не було погоджена з владою, тому поліція закликала студентів зробити заяву і розійтися. Однак молоді люди не залишили спроб прорватися до будівлі офісу ПСР. Поліція була змушена застосувати водомети і сльозогінний газ. У відповідь на це в правоохоронців полетіли пляшки та каміння.

Місцеві телеканали відзначають, що влада очікувала такого розвитку подій, у зв'язку з чим до в'їзду на територію БТУ були стягнуті десятки підрозділів поліції особливого призначення і карети швидкої допомоги. Поки про можливих потерпілих або затриманих не повідомляється, напруженість у районі зіткнень зберігається.

Читайте також:

Греція відгородиться від Туреччини 12-кілометровим парканом

Прем'єр Туреччини піде у відставку у разі підтвердження його рахунків у швейцарських банках

На вулиці Риму вийшли тисячі протестуючих студентів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: