Кількість американців-банкрутів зросла до рекордного рівня

Більше 158 тисяч громадян США подали клопотання про визнання їхнього фінансового краху і розраховують на отримання захисту від кредиторів.

У США до рекордного рівня зросла кількість громадян, які через фінансові проблеми змушені визнавати себе банкрутами.

У березні в американські суди з банкрутства було подано більше 158 тисяч клопотань громадян США, які домагаються визнання їхнього фінансового краху і розраховують на отримання захисту від кредиторів.

Ця цифра на 35% більша за аналогічний показник лютого поточного року. Лютневий показник, у свою чергу, виявився на 19% вищим за аналогічну цифру за жовтень минулого року, яка була рекордною на той момент.

Багато експертів вбачають причину ситуації, яка склалася з банкрутствами, у тому, що більшість американців уже давно живуть у борг.

За даними Федеральної резервної системи, яка виконує в США функції центробанку, обсяг кредитів, які мешканці країни отримують на особисті потреби, збільшився в 10 разів у порівнянні з рівнем 1960 року.

"Джерела споживчих кредитів зараз вичерпалися. Саме тому люди опиняються в судах з банкрутства", - резюмував професор права з Університету Іллінойсу Роберт Лолесс.

Нездатність виплатити кредити доводить людей до відчаю, що провокує і курйозні випадки. Так, американець з міста Москва в Огайо зніс заставний будинок бульдозером, щоб не віддавати його банку.

Більш трагічний інцидент стався в Техасі. Колишній бізнесмен, який зазнав фінансового краху і втратив всі свої накопичення, підпалив свій будинок і на особистому одномоторному літаку врізався в будівлю місцевої податкової служби. При цьому загинув сам пілот і ще одна людина.

Читайте також:

У США розпочинається друга хвиля кризи

Американець зніс будинок бульдозером, щоб не віддавати його банку

Безробіття в США вперше з 1983 року перевищило 10%

Криза відкинула найбагатші країни на 60 років назад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: