Кількість біженців із Венесуели в усьому світі сягнула трьох мільйонів осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна вже кілька років потерпає від масштабної гуманітарної та економічної кризи.

Загальна кількість мігрантів та біженців з Венесуели в усьому світі вже сягнула трьох мільйонів осіб.

Про це повідомляє прес-служба Міжнародної організації з міграції (МОМ).

"Країни Латинської Америки і Карибського басейну в основному підтримували схвальну політику відкритих дверей для біженців і мігрантів з Венесуели, однак їхні можливості приймання сильно напружені, що вимагає більш рішучого і негайного реагування з боку міжнародного співтовариства, якщо ця щедрість і солідарність триватимуть", - заявив спільний представник ООН та МОМ щодо мігрантів та біженців із Венесуели Едуардо Штайн.

Згідно із даними організації, лише країни Центральної та Південної Америки прихистили близько 2,4 мільйона венесуельців. Найбільше їх у Колумбії – майже мільйон осіб. Півмільйона проживає у Перу, близько 220 тисяч – в Еквадорі.

Фотогалерея Справжнє зубожіння: Reuters показало пусті полиці супермаркетів у Венесуелі (19 фото)

Інфляція у Венесуелі до кінця року може досягти мільйона відсотків. Нещодавно в країні провели деномінацію валюти, купюри якої вже досягали кількох десятків тисяч болівар, та підвищили мінімальну зарплату в десятки разів – тепер вона становить близько 30 доларів. У зв’язку з неефективними діями уряду та придушенням опозиції тисячі венесуельців тікають за кордон.

За даними МВФ, економічна ситуація у Венесуелі схожа з післявоєнною Німеччиною. Якщо справдяться всі прогнози, то за п'ять років кризи економіка Венесуели скоротиться на 50%. Через кризу венесуельці навіть змушені вдаватись до бартеру – платити продуктами за послуги.

біженці з Венесуели, інфографіка
ТСН.ua

 

ВідеоНе скигліть та їжте кролів: венесуельцям запропонували спосіб виходу із кризи

Залиште свій коментар

Вибір редакції