Кількість хворих на китайський коронавірус зросла до 73,4 тисяч. Недуга забрала 1873 життя

Дата публікації
Перегляди
6558
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кількість хворих на китайський коронавірус зросла до 73,4 тисяч. Недуга забрала 1873 життя

Фото: Associated Press

Перше місце за кількістю заражень продовжує займати провінція Хубей.

Станом на ранок вівторка 18 лютого на території материкового Китаю зареєстрували 1886 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію Covid-19. Також у країні зафіксували 98 смертей від хвороби.

Про це повідомляє South China Morning Post із посиланням на представників охорони здоров'я Китаю. 

Також відомо, що за минулу добу у Китаї від коронавірусу вилікувався 1701 пацієнт.

У світі кількість хворих на коронавірус зросла до 73,4 тисяч людей. Також нині зареєстровано 1873 смертельні випадки, п'ять із яких сталися за межами материкового Китаю. Водночас від інфекції одужали вже понад 12,6 тисяч людей.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Наступна публікація