Кількість хворих на коронавірус зросла до 76,7 тисячі. Ознаки інфекції підтверджують у вилікуваних пацієнтів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Китаї кількість інфікованих знову зростає.

На території материкового Китаю після різкого спаду кількість хворих на коронавірусну інфекцію Covid-19 починає зростати.

У четвер, 20 лютого, у Китаї зареєстрували 118 загиблих від коронавірусу та ще 899 нових випадків зараження. Також ознаки інфекції медики помітили у кількох раніше вилікуваних пацієнтів, повідомляє South China Morning Post. 

У провінції Хубей за день коронавірус підтвердили у 411 пацієнтів, а серед інфікованих зафіксували 115 смертей. Нагадаємо, минулої доби повідомлялося про різкий спад захворювання на Covid-19. А саме, 19 лютого в епіцентрі спалаху зареєстрували лише 349 випадків зараження - це найнижчий показник за кілька останніх тижнів.

Загалом у світі кількість хворих на коронавірус зросла до 76,7 тисячі людей. Недуга забрала 2247 життів. Також відомо, що від коронавірусу одужали понад 18,4 тисячі пацієнтів. Втім, у декого з них медики знаходять ознаки Covid-19.

За словами керівника групи експертів, яка працює над стримуванням спалаху коронавірусу в провінції Хубей, Чжао Цзянпіна, у Китаї та в Канаді було декілька випадків, коли у пацієнтів, які одужали, тести продовжували виявляти ознаки Covid-19.

"У нас також є такі випадки. Це небезпечно. Що робити з такими пацієнтами? Ви не можете відправити їх додому, оскільки вони можуть заразити інших, але ви не можете помістити їх у лікарню, оскільки ресурси обмежені", - сказав Цзянпін.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції