Кількість хворих на свинячий грип у США офіційно перевищила 120 людей

Грип розповсюдився на штати, в яких раніше не були зафіксовані хворі. Лідирує Нью-Йорк.

Кількість підтверджених випадків свинячого грипу в США перевалила за сотню і вже складає 121 людину.

Про це повідомила федеральна та місцева влада. В.о. глави директора Центру по контролю і профілактиці хвороб Мінздоров`я США Річард Бессер повідомив, що офіційно підтверджене зараження 109 людей вірусом H1n1 в 11 штатах.

Незабаром після цього, влада ще трьох штатів, що раніше не входили до числа уражених вірусом, повідомила про підтвердження вперше на їх території випадків захворювання свинячим грипом: у Нью-Джресі їх зареєстровано п'ять, в Колорадо - два і в Джорджії - один.

При цьому департаменти охорони здоров'я цих штатів посилаються на повідомлення, що надійшли до них з федерального Центру з контролю і профілактики хвороб. Лише цей орган має право офіційно давати висновок за фактом захворювання свинячим грипом.

Сумне лідерство по цьому показнику зберігає Нью-Йорк - тут офіційно зареєстровано 50 випадків захворювання (напередодні називалася цифра 51, проте 30 квітня офіційний сайт Центру змінив її без пояснення причин). Далі слідують пограничні з Мексикою Техас (26) і Каліфорнія (14), в якій вже введений режим надзвичайного стану.

На четвертому місці несподівано виявилася Південна Кароліна, якої напередодні ще не було в списку "хворих". Центр з контролю і профілактики хвороб повідомив про 10 підтверджених випадків.

Напередодні департамент охорони здоров'я Південної Кароліни повідомляв про підозру на вірус свинячого грипу в 10 школярів, які їздили до Мексики.

П'ять випадків підтверджено до Нью-Джерсі, якого напередодні так само не було в списку штатів зі свинячим грипом. Департамент охорони здоров'я штату із засланням на федеральний Центр повідомив про виявлення вірусу A (H1n1) у п'яти людей, які повернулися з поїздок до Мексики і Каліфорнії.

Крім того, медична влада Нью-Джерсі повідомляла про ще два випадки підозри на свинячий грип, проте вони поки не підтверджені офіційно. По два хворі зареєстровано в Массачусеттсі, Канзасі й Колорадо (в останньому ще напередодні не було хворих). Поодинці - в Арізоні, Джорджії, Індіані, Мічігані, Неваді й Огайо. Згідно з останніми даними, четверо хворих виявлено в Делавері.

Напередодні влада сусіднього з Нью-Йорком Коннектікутуа повідомляла про три випадки захворювання, проте ці дані не підтверджені офіційно Центром з контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я США.

На території США зареєстрований один смертельний випадок – 29 квітня в Техасі померла дворічна дитина, яку привезли з Мексики на лікування.

Всесвітня організація охорони здоров'я підтвердила 236 випадків захворювання свинячим грипом по всьому світу. У Мексиція, яка є джерелом розповсюдження хвороби, офіційно зареєстровано 99 хворих на свинячий грип. Семеро людей померли.

В Європі офіційно підтверджено захворювання на грип у Великобританії, Ізраїлі, Іспанії, Німеччині, Австрії і Швейцарії.

Напередодні Всесвітня організація охорони здоров'я у зв'язку з поширенням вірусу підвищила рівень тривоги до 5-го. Це означає, що експерти вважають практично "неминучими" виникнення пандемії.

Читайте також:

Свинячим грипом у світі захворіли вже більше 200 людей

ВООЗ надала свинячому грипу п'ятий рівень небезпеки

Першою жертвою свинячого грипу в США стала дворічна дитина

Як вберегтися від свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: