Кількість хворих на свинячий грип у світі перевищила 440 тисяч осіб

За останній тиждень випадки загибелі хворих на грип А/H1N1 вперше були зареєстровані в Росії, Йорданії, Сербії, Чехії, Туреччини, Фінляндії, Молдови та Гваделупі.

Офіційно підтверджена кількість випадків зараження людини на грип А/H1N1 в світі перевищила 440 тисяч осіб, більше 5,7 тисячи хворих померли, йдеться в опублікованій 30 жовтня заяві Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

У ньому наголошується, що це цифри станом на 25 жовтня. Ще тиждень тому повідомлялося про 414 тисяч захворілих і майже 5 тисяч летальних випадків.

В оприлюдненому 30 жовтня звіті ВООЗ наголошується, що за останній тиждень випадки загибелі хворих на грип А/H1N1 вперше були зареєстровані в Росії, Йорданії, Сербії, Чехії, Туреччини, Фінляндії, Молдови та Гваделупі (заморський департамент Франції).

За даними європейського відділення ВООЗ в Європі, кількість хворих в регіоні за станом на 25 жовтня перевищила 64 тисячі, щонайменше 281 людина померла. Американське відділення ВООЗ повідомило про 174,565 тисячи випадків зараження на грип А/H1N1, померли 4,175 тисячи осіб.

Регіональне відділення організації в Африці повідомило про 13,536 тис. випадків зараження і 81 випадок летального результату. Регіональне представництво ВООЗ по східному Середземномор'ї повідомило про 17,15 тис. захворілих і 111 випадків летального результату.

У південно-східній Азії на новий грип захворіло 42,901 тис. осіб, померли в результаті зараження 605 людей. Відділення організації в західній частині Тихого океану оголосило про 129,509 тис. хворих на вірус грипу А/H1N1, 465 осіб померли.

Раніше виконуючий обов'язки помічника гендиректора ВООЗ з питань безпеки в області охорони здоров'я і навколишнього середовища Кеджі Фукуда заявляв, що у випадку пандемії грип A/H1N1 може заразитися третина населення Землі.

Нагадаємо, уряд вже ввів карантин і обмежив пересування у дев'яти областях України - Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій. В усій Україні закрито навчальні заклади та скасовано громадські заходи.

Крім того, прем'єр Юлія Тимошенко назвала епідеміологічний рівень в Україні найвищим.

Зараз офіційно підтверджено 11 випадків захворювання на свинячий грип A (H1N1). Ще близько тисячі людей під підозрою на цю хворобу.

Читайте також:

У Києві введено карантин: епідемія грипу розпочнеться в понеділок

Через епідемію грипу в Україні закрито всі навчальні заклади

Офіційно: в Україні почалася епідемія свинячого грипу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: