Кількість інфікованих коронавірусом на круїзному лайнері з українцями зросла до 70

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хворих відправляють до лікарень в Японії.

На лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії, кількість хворих на коронавірус з Китаю зросла до 70.

Про це 9 лютого пише New York Times.

За інформацєю газети, що шестеро пасажирів круїзного лайнера, який перебуває на карантині в Японії, були заражені новим коронавірусом. Таким чином, загальна кількість заражених на лайнері Diamond Princess досягла 70. Таким чином лайнер став найбільшим осередком поширення коронавірусу за межами Китаю.

Інфікованих одразу відправляють до лікарень Японії. Інші очікуючи результати тесту, мають залишатися на кораблі щонайменше 14 днів.

Загалом на борту перебувають приблизно 3700 пасажирів і членів екіпажу, серед них зокрема 25 українців.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами.

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Паніки немає: українець розповів, що відбувається на круїзному лайнері, де виявили коронавірус

На круїзному лайнері з українцями фіксують нові випадки небезпечного коронавірусу. ТСН вдалося зв'язатися з одним із членів екіпажу, а той повідомив, що українців серед хворих нині немає. 25 наших співвітчизників перебувають на борту в складі команди. Тим часом українці з Уханя готуються до евакуації. Більше читайте тут  

Паніки немає: українець розповів, що відбувається на круїзному лайнері, де виявили коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції