Кількість мільярдерів в Індії подвоїлася в рік кризи

Кількість мільярдерів в Індії майже відновилася після провалу в 2008 році, коли вона скоротилася вдвічі з 54 осіб.

Кількість мільярдерів в Індії за останні 12 місяців зросла з 27 до 52, пише журнал Forbes India. Це відбулося за рахунок відновлення національної економіки після кризи і бурхливого зростання на фондовому ринку.

Таким чином, кількість мільярдерів в Індії майже відновилася після провалу в 2008 році, коли вона скоротилася вдвічі з 54 осіб. Лідером списку як і раніше залишається глава найбільшої компанії країни - Reliance - Мукеш Амбані (Mukesh Ambani), чий статок оцінюється в 32 мільярди доларів.

У трійці також присутні сталеливарний магнат Лакшмі Міттал, а також брат Мукеша Амбані Аніл. Їх статок дорівнюють 30 і 17,5 мільярда доларів відповідно.

У 2009 році індекс фондової біржі Мумбаї, що є основним показником стану фондового ринку країни, збільшився на 76 відсотків. За рахунок зростання вартості акцій багаті люди Індії змогли значно збільшити свої статки.

Цікаво, що індійські мільярдери значно багатші за своїх колег з іншої найбільшої економіки Азії - Китаю. 100 найбагатших індійців володіють статками в 276 мільярдів доларів, тоді як сотня найбагатших китайців має в своєму розпорядженні тільки 170 мільярдами доларів. При цьому ВВП Китаю за обсягом перевищує індійський більш ніж у три рази.

Читайте також:

Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

У Росії оприлюднено рейтинг найбагатших дітей

Криза боляче вдарила по дітях російських олігархів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: