Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість мусульман у Європі найближчим часом може збільшитися вдвічі

Протягом найближчих 30 років кількість мусульман у Європі значно зросте.

Найближчим часом кількість мусульман в Європі буде збільшуватися, пише DW із посиланням на дослідження американського соціологічного центру Pew Research Center, що охопило 28 країн.

Так, соціологи зазначають, що існують три можливих сценарії розвитку ситуації.

У першому варіанті міграція в Європу повністю припиниться. Тоді йтиметься лише про природний приріст. І оскільки у мусульманських родинах рівень народжуваності високий, відсоток прихильників ісламу в Європі зросте з нинішніх 4,9 до 7,4%.

Другий варіант передбачає лише звичайну, робочу міграцію, у випадку чого через 30 років у Європі проживатиме 11,2% мусульман.

Якщо ж нинішні темпи прибування біженців з ісламських країн до Європи не зміняться, їхня частка становитиме 14%.

Видання зазначає, що, наприклад, у Німеччині, де наразі 6,1% населення сповідують іслам, показники за кожним з цих варіантів становитимуть відповідно 8,7%, 10,8% та 19,7%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  уряд Німеччини заявив, що у країні "загубилися" близько 30 тисяч мігрантів. Таку цифру було отримано після вирахування від загальної кількості осіб, що підлягають виселенню, кількості тих, хто отримує допомогу від держави згідно з законодавством. За даними уряду ФРН, у грудні 2016 року біля 54 тисяч біженців були зобов'язані залишити Німеччину. З них лише 23 тисячі отримували грошові виплати. Отже доля ще 30 тисяч залишається невідомою. 

ВідеоБіженці. Україна приєдналась до компанії держав, де мирним людям доводиться полишати свої домівки

Залиште свій коментар

Вибір редакції