Кількість мусульман у Європі найближчим часом може збільшитися вдвічі

Протягом найближчих 30 років кількість мусульман у Європі значно зросте.

Найближчим часом кількість мусульман в Європі буде збільшуватися, пише DW із посиланням на дослідження американського соціологічного центру Pew Research Center, що охопило 28 країн.

Так, соціологи зазначають, що існують три можливих сценарії розвитку ситуації.

У першому варіанті міграція в Європу повністю припиниться. Тоді йтиметься лише про природний приріст. І оскільки у мусульманських родинах рівень народжуваності високий, відсоток прихильників ісламу в Європі зросте з нинішніх 4,9 до 7,4%.

Другий варіант передбачає лише звичайну, робочу міграцію, у випадку чого через 30 років у Європі проживатиме 11,2% мусульман.

Якщо ж нинішні темпи прибування біженців з ісламських країн до Європи не зміняться, їхня частка становитиме 14%.

Видання зазначає, що, наприклад, у Німеччині, де наразі 6,1% населення сповідують іслам, показники за кожним з цих варіантів становитимуть відповідно 8,7%, 10,8% та 19,7%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  уряд Німеччини заявив, що у країні "загубилися" близько 30 тисяч мігрантів. Таку цифру було отримано після вирахування від загальної кількості осіб, що підлягають виселенню, кількості тих, хто отримує допомогу від держави згідно з законодавством. За даними уряду ФРН, у грудні 2016 року біля 54 тисяч біженців були зобов'язані залишити Німеччину. З них лише 23 тисячі отримували грошові виплати. Отже доля ще 30 тисяч залишається невідомою. 

ВідеоБіженці. Україна приєдналась до компанії держав, де мирним людям доводиться полишати свої домівки

Залиште свій коментар