Кількість померлих через коронавірус перетнула межу в тисячу жертв

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У світі заразилися вірусом понад 42,5 тисячі осіб.

У світі через коронавірус уже померли 1013 осіб: 1011- у Китаї, по одному - в Гонконгу та на Філіппінах.

Загальна кількість підтверджених випадків коронавірусу в світі перевищує 42,5 тисячі. Більшість випадків залишається в материковому Китаї. Про це пише CNN.

В епіцентрі розповсюдження нового вірусу - в китайській провінції Хубей - померли 974 людини. Хворих - 31728 осіб, із них 1298 пацієнтів перебувають у критичному стані. Тих, які після курсу лікування вилікувалися, - понад дві тисячі.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба вже отримала тимчасову назву NCP (Novel Coronavirus Pneumonia). Вона поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Схоже, джерелом спалаху є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 101 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції