Кількість постраждалих внаслідок заворушень в Єрусалимі перевищила дві сотні

Дата публікації
Перегляди
4223
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кількість постраждалих внаслідок заворушень в Єрусалимі перевищила дві сотні

Фото: Palestine Red Crescent society

88 травмованих палестинців госпіталізовані до лікарень Єрусалима.

Кількість палестинців, які постраждали у сутичках з ізраїльскими силовиками на Храмовій горі в Єрусалимі в п'ятницю, 7 травня, зросла до 205. 

Про це у Facebook повідомляє товариство Червоного Півмісяця Палестини.

Зазначається, що 88 травмованих вірян нині госпіталізовані до лікарень Єрусалима, тоді як інші потерпілі отримали медичну допомогу на місці події. 

Найбільше учасники інциденту постраждали від гумових куль, які влучали їм в обличчя, очі та грудну клітину.

Додамо, що зіткнення відбулися в іще одному районі східного Єрусалима - кварталі Шейх Джаррах. 

Як повідомлялося, сутички спалахнули в останній день священного для мусульман місяця Рамадан, коли тисячі парафіян зібралися на п'ятничну молитву у мечеті аль-Акса.

Ізраїльські правоохоронці розповіли, що вдалися до заходів для боротьби з заворушеннями, коли "сотні підозрюваних почали кидати каміння, пляшки та інші предмети в сили безпеки". Загалом у зіткненнях травмувалися 12 силовиків.

عدوان على الأقصى

عدوان الاحتلال الإسرائيلي على #المسجد_الأقصى

Опубліковано ‎وكالة وفا - WAFA News Agency‎ Пʼятниця, 7 травня 2021 р.

Відомо, що співробітники прикордонної поліції Ізраїлю заблокували Дамаські ворота, які відкривають дорогу до мусульманського кварталу Старого міста Єрусалима. 

Президент Держави Палестина Махмуд Аббас закликав провести засідання Ради Безпеки ООН для обговорення ситуації в Єрусалимі. 

Раніше поліція і армія оборони Ізраїлю направили підкріплення в Єрусалим на тлі підготовки до останньої п'ятничної молитви місяця Рамадан на Храмовій горі, а також перекрили кілька вулиць у цьому районі. 

Зауважимо, що насильство відбувається в момент загострення напруженості в східному Єрусалимі, де десятки палестинців ризикують бути виселеними після тривалої юридичної битви з ізраїльськими поселенцями. 

Нагадаємо, що у 2017 році щонайменше 37 людей постраждали під час сутичок між палестинцями та ізраїльськими правоохоронцями на Храмовій горі в Єрусалимі. Тоді заворушення також почалися після того, як правоохоронці перекрили один із проходів до мусульманської святині - мечеті аль-Акса. 

Новини світу: під час релігійного свята в Ізраїлі загинули 44 людини

Новини світу: під час релігійного свята в Ізраїлі загинули 44 людини

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4223
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація