Кількість смертей від коронавірусу перевищила 2000. Недугою захворіли понад 75 тисяч людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перше місце за кількістю інфікованих продовжує займати провінція Хубей.

В епіцентрі спалаху коронавірусної інфекції Covid-19 станом на ранок 19 лютого зафіксували понад 61,6 тисяч випадків зараження. На території провінції Хубей від недуги загинула 1921 людина.

Про це повідомляє South China Morning Post із посиланням на представників охорони здоров'я Китаю. 

Зокрема, протягом вівторока 18 лютого у провінції Хубей коронавірусом захворіли ще 1693 людини, також тут зареєстрували 132 нові смерті від інфекції. 

У світі станом на зараз кількість тих, хто заразився на Covid-19, перевищує 75,1 тисячу людей. Від початку спалаху недуга забрала 2010 життів: шість фатальних випадків сталися за межами материкового Китаю

Також повідомляється, що у світі зареєстрували 14,448 пацієнтів, які вже одужали від коронавірусу.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції