Кількість смертей від коронавірусу у світі зросла на 21% - ВООЗ

Кількість смертей від коронавірусу у світі зросла на 21% - ВООЗ

Associated Press

Від ускладнень COVID-19 померли понад чотири мільйони людей.

У світі кількість померлих від COVID-19 у період від 19 до 25 липня склала 69 тисяч осіб та зросла на 21% проти попереднього тижня.

Про це в середу, 28 липня, повідомила Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

Загалом від початку пандемії від викликаного коронавірусом захворювання померли понад чотири мільйони людей.

Утім, експерти ВООЗ відзначають, що не всі інфіковані коронавірусом померлі потрапляють до їхньої статистики, адже багато з них мали важкі попередні захворювання.

Окрім того, від 19 до 25 липня у світі зареєстрували 3,8 мільйона випадків зараження COVID-19, що на 8% більше, ніж попереднього тижня.

Загалом від початку пандемії зафіксовано майже 194 мільйони інфікувань.

Також у ВООЗ оприлюднили результати досліджень щодо ефективності схвалених організацією вакцин від коронавірусу: Astrazeneca, Johnson&Johnson, Moderna, Pfizer/Biontech, Sinovac та Sinopharm.

Зазначається, що ефективність понад 80% демонструють вакцини Astrazeneca, Moderna, Pfizer/Biontech і Sinovac. А препарати Astrazeneca та Pfizer/Biontech значно знижують ймовірність важкого перебігу хвороби у разі інфікування більш заразним COVID-штамом "Дельта".

Раніше експерти США заявили, що навіть повністю вакциновані від COVID-19 люди можуть передавати вперше виявлений в Індії штам коронавірусу "Дельта" і наражати на небезпеку дітей, осіб з ослабленим імунітетом і нещеплених загалом.

Новини світу: Китай заборонив ВООЗ провести нове розслідування походження вірусу COVID-19

Новини світу: Китай заборонив ВООЗ провести нове розслідування походження вірусу COVID-19
Наступна публікація