Кількість убогих країн зросла удвічі

На сьогоднішній день 49 країн світу розглядаються як найменш розвинені. У 1971 році їх було тільки 25.

Кількість бідних країн світу, так само як і кількість людей, які проживають в крайній убогості, за останні 40 років зросла вдвічі. Про це повідомляє організація ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД).

На сьогоднішній день 49 країн світу розглядаються як найменш розвинені. У 1971 році їх було тільки 25.

За оцінкою організації, модель економічного розвитку цих країн виявилася невдалою і повинна бути переглянута. Кількість людей, що живуть за межею бідності, збільшилася в два рази з 80-х років.

За даними ЮНКТАД, у період з 2002 по 2007 рік, незважаючи на економічне зростання в середньому на 7% на рік, кількість людей, які живуть за межею бідності, щороку збільшувалася на три мільйони осіб і досягла 421 мільйонів. При цьому близько 53% жителів найбідніших країн перебувають у вкрай важкому становищі.

Експерти також стурбовані тим, що найбідніші країни вкрай залежні від імпорту - особливо це стосується харчових продуктів.

Витрати на імпорт продовольства в цих країнах збільшилися з 9 млрд доларів у 2002 році до 23 мільярдів у 2008, і це "дуже тривожно".

Крім того, економіка найбідніших країн дуже залежна, а їх природні ресурси швидко все швидше виснажуються.

Для допомоги цим країнам ООН закликає відбудувати нову міжнародну систему, яка забезпечить їм необхідне керівництво і фінансову допомогу.

Нагадаємо, у Центральноафриканській республіці (ЦАР) - найвища смертність у порівнянні з іншими країнами Африки і, можливо, всього світу.

Читайте також:

Кожній десятій українській родині не вистачає грошей на їжу

Європейські ЗМІ: Україна – держава убогих і злочинців

Названо найбільш вимираючу країну на Землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: