Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість вбитих на кордоні з Китаєм індійських солдатів зросла до 20

Кількість вбитих на кордоні з Китаєм індійських солдатів зросла до 20

Це перший випадок загибелі військових в цьому районі від 1975 року.

Кількість вбитих під час військового зіткнення на кордоні з Китаєм індійських солдатів зросла до 20. 

Жертв з обох сторін може бути більше, повідомляє South China Morning Post із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що офіційних даних щодо кількості жертв з китайської сторони немає, тоді як індійська армія повідомила, що "17 індійських військовослужбовців, які отримали тяжкі поранення під час виконання службових обов'язків", загинули. 

Таким чином загальна кількість загиблих в бою індійських солдатів сягнула 20. У Збройних силах Індії зазначають, що пострілів не було, а один із офіцерів, який побажав залишитися анонімним, сказав, що "це були жорстокі рукопашні бої".

Нагадаємо, що сутички сталися в долині Галван в регіоні Ладакх ввечері 15 червня.

"Під час процесу деескалації, що відбувається в долині Галван, вчора ввечері відбулося жорстоке зіткнення з жертвами... Високопосадові військові представники обох сторін зараз зустрічаються, аби розрядити ситуацію", - йшлося в заяві індійської армії.

У Міністерстві закордонних справ Китаю заявили, що китайські війська діяли в порядку самооборони після того, як індійські війська двічі перетнули кордон, "спровокувавши та здійснивши напад на китайський персонал".

Це перший випадок загибелі військових в цьому районі від 1975 року.

Між Індією та Китаєм триває довгий конфлікт навколо регіону Ладакх в Гімалаях через неврегульований спільний кордон. У 1962 році країни вели прикордонну війну за контроль над неврегульованим кордоном, яка завершилася перемогою КНР. У 1990-х роках сторони домовилися про деескалацію в спірному регіоні, але конфлікт відновився через наміри Китаю прокласти там дорогу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції