Кількість загиблих у зіткненні катерів у Будапешті зросла до 11

Кількість загиблих у зіткненні катерів у Будапешті зросла до 11

Водолази за два дні знайшли тіла чотирьох загиблих.

Кількість загиблих в результаті зіткнення катерів у столиці Угорщини Будапешті зросла до 11 осіб.

Про це повідомляє РБК з посиланням на угорський телеканал M1.

Водолази знайшли в річці Дунай тіла двох загиблих, ще два тіла було знайдено в понеділок, 3 червня. Рятувальники знайшли ще одне тіло, але поки не ідентифікували, тому невідомо, чи належить воно жертві корабельної аварії.

У середу, 5 червня, на місце події відправиться великий плавучий кран, за допомогою якого з річки дістануть затонулий катер. Він припливе зі словацького міста Комарно.

Нагадаємо, 29 травня ввечері у Будапешті навпроти будівлі парламенту Угорщини на Дунаї затонув прогулянковий катер "Русалка". На борту судна перебували здебільшого туристи з Південної Кореї. Щонайменше сім людей загинули і 19 зникли без вісти. Згодом виявилося, що капітаном теплохода, який протаранив прогулянковий катер у Будапешті, виявився 64-річний українець. Капітана затримали після допиту, а угорська поліція відкрила провадження за статтею "недбальство під час руху на воді". Але причини кораблетрощі офіційно не називають.

Відео Український капітан лайнера, що врізався в Будапешті в катер із туристами, заперечує свою провину

Захист оскаржив арешт 64-річного українця, бо він не порушував жодного правила, що могло би призвести до катастрофи. Капітана затримали після допиту, угорська поліція відкрила провадження за статтею "недбальство під час руху на воді". Утім, причини кораблетрощі офіційно не називають.  

Український капітан лайнера, що врізався в Будапешті в катер із туристами, заперечує свою провину

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів