Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість загиблих в результаті перестрілки в Південному Судані досягла майже трьох сотень - Reuters

Раніше ЗМІ повідомляли про 150 загиблих.

Кількість загиблих в результаті перестрілки в столиці Південного Судану місті Джуба зросла до 272 людей.

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на урядове джерело.

З 272 загиблих, 33 цивільні особи.

Раніше повідомлялося про 150 загиблих в результаті зіткнень між урядовими військами і опозицією. Зазначалося, що кількість жертв може зрости.

Нагадаємо, в минулу п'ятницю, 8 липня, під час підготовки звернення до населення президента Південного Судану сальфа кір у його резиденції лунала стрілянина. Цьому передували зіткнення бійців сил опозиції і урядових військ. Крім того, як повідомляло з посиланням на очевидців агентство Рейтер, в неділю звуки стрілянини долинали з розташованих на околиці Джуби районів Гудель і Джебель, де знаходяться армійські казарми.

Південний Судан відокремився від Судану в 2011 році. У грудні 2013 року в південносуданської столиці Джубі почалися збройні сутички після того, як президент Сальва Кіїр заявив, що в країні сталася спроба державного перевороту і звинуватив в його організації віце-президента Рієка Машара.

У серпні 2015 року сторонами було підписано мирну угоду, укладення якого неодноразово відкладалося. Машар повернувся в Джуба 26 квітня і пізніше прийняв присягу в якості першого віце-президента країни в рамках угоди щодо мирного врегулювання. Незабаром в країні було сформовано перехідний уряд національної єдності, яке буде діяти до загальних виборів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції