Кількість загиблих військових внаслідок нападу "Ісламської держави" у Нігері збільшилася майже втричі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше повідомлялося про 11 загиблих.

У Нігері зросла кількість жертв нападу на військових у регіоні Тіллабері. За даними сил безпеки Нігеру на четвер, 16 травня, внаслідок нападу, що стався 14 травня, загинули 28 військових.

Як повідомлялось, у вівторок в регіоні Тіллабері колона нігерійських військових потрапила у засідку терористів. Силовики саме переслідували бойовиків, які ймовірно вчинили напад на в'язницю, що розташована у 50 кілометрах на північ від нігерійської столиці Ніамей.

Відповідальність за напад взяло на себе терористичне угруповання "Ісламська держава".

У південнозахідному регіоні Нігеру Тіллабері протягом останніх років регулярно відбуваються сутички між нігерійськими силовиками та бойовиками, які прибувають в Нігер з сусідніх країн Малі та Буркіна-Фасо.

ЄС в рамках місії EUCAP проводить навчання військових Нігеру. У глобальному індексі людського розвитку за 2017 рік, складеному аналітиками Програми розвитку ООН, Нігер займає останнє, 189 місце у цьому рейтингу. Ці дані були опубліковані у вересні 2018 року.

Відео Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

США виводять війська із Сирії. Інформацію про це підтвердили у Білому домі після того, як президент Дональд Трамп заявив у Twitter про перемогу над терористичним угрупованням "Ісламська держава". 

Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

 

Вибір редакції