Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість загиблих внаслідок потужного тайфуну на Філіппінах збільшилася до 14 осіб

Серед загиблих і рятувальники.

Кількість жертв надпотужного тайфуну "Мангхут", який пронісся на Філіппінами, досягла 14 осіб.

Про це повідомив радник президента країни, передає BBC.

Зазначається, що тайфун зносить покрівлі будівель, спричиняє наводнення на своєму шляху. Наразі швидкість поривів вітру складає близько 185 кілометрів за годину. Він рухається в бік Китаю. На шляху "Мангхуту" - п'ять мільйонів людей.

Майже кожна будівля в місті Тугуегарао, адміністративній столиці провінції Кагаян, зазнала різного виду пошкоджень. До деяких місць неможливо або складно дістатися через порушення шляхів сполучення. 

Серед 14 загиблих і двоє працівників рятувальних служб, які загинули під час рятувальних робіт. Також жертвами тайфуну стали й діти. 

У Філіппінах згадують супертайфун Гайян, який 2013 року забрав життя близько семи тисяч людей. Проте заходи безпеки та попередження нещасних випадків відтоді значно покращилися. 

ВідеоФіліппінами пронісся надпотужний буревій "Мангхут". Є загиблі та зниклі безвісти

Щонайменше троє людей загинули від надпотужного буревію "Мангхут" на Філіппінах. Одну жінку винесло у море. Ще двоє - рятувальники, які загинули під час пошукових робіт. Тропічний циклон пронісся по північно-східній частині країни. Місцями швидкість вітру перевищувала 300 км за годину. У тимчасових притулках перебуває понад 100 тисяч людей. Наразі тропічний шторм ослаб і рухається у бік Китаю. 

Філіппінами пронісся надпотужний буревій "Мангхут". Є загиблі та зниклі безвісти

Фотогалерея Жахливий ураган "Флоренс" (20 фото)

Нагадаємо, у Сполучених Штатах тим часом лютує ураган "Форенс". Внаслідок негоди загинуло вже п'ятеро осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції