Кількість заражених коронавірусом людей у світі сягнула пів мільйона

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Першість досі тримає Китай.

Загальна кількість людей у світі, яким діагностували зараження новим коронавірусом, зросла до 510 тисяч людей.

Про це йдеться у даних від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, який відстежує виявлені випадки зараження коронавірусом по всьому світі.

Лідером за кількістю заражених лишається Китай (81,7 тисячі), однак там цифра майже не зростає, тоді як країни Заходу усе більше виявляють випадки інфікування коронавірусом.

Майже наздогнала Китай за кількістю заражених Італія. Там вже відомо про 80 тисяч випадків інфікування і цифра ця продовжує зростати. Неабияк продовжує поширюватися хвороба в США (75 тисяч) та Іспанії (56 тисяч). Замикає першу п’ятірку країн із найбільшою кількістю хворих Німеччина (43 тисячі).

Водночас, понад 120 тисяч людей по всьому світу вже вилікувались від коронавірусної інфекції. Понад 20 тисяч людей померло від цієї хвороби.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Лідери G20 в режимі відеоконференції обговорять подолання коронавірусу

Глобальна відповідь на пандемію коронавірусу - лідери "Великої двадцятки" обговорять подолання хвороби у режимі відеоконференції. З Пекіна досвідом поділиться президент Китаю. Напередодні держава зняла частину карантинних обмежень у провінції Хубей, яка була епіцентром коронавірусу.  Більше про коронавірус

Лідери G20 в режимі відеоконференції обговорять подолання коронавірусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції