Кількість жертв аварії на Саяно-Шушенській ГЕС збільшилася до 69 людей

Рятувальники планують у найближчий час обстежити нижній поверх машинного залу, останнє місце, де могли знаходитися люди.

Кількість загиблих при аварії на Саяно-Шушенській ГЕС збільшилося до 69 людей, шестеро вважаються зниклими безвісти.

Про це повідомив директор Департаменту цивільного захисту МНС РФ Сергій Шапошников.

"Кількість загиблих збільшилася на дві люди", - сказав Шапошников в ході оперативної наради по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (раніше повідомлялося про 67 загиблих – ред.).

Як, у свою чергу, повідомив на нараді глава оперативного штабу, головний військовий експерт МНС РФ Павло Плат, зараз роботи в машинному залі ведуться на відмітці 308 метрів.

До кінця доби планується вийти на 305 метрів, відкачавши воду до цього рівня, що дасть можливість обстежувати нижній поверх, нижче за який, як передбачається, люди знаходитися не могли.

Плат також зажадав розібратися зі списками тих, хто вважається зниклими безвісти - визначити їх професійну приналежність, і де вони могли знаходитися у момент аварії, аби скорегувати пошук цих людей по конкретних приміщеннях машинного залу.

Саяно-Шушенська ГЕС, найбільша електростанція РФ, була зупинена вранці 17 серпня через аварію. Під час ремонту одного з гідроагрегатів ГЕС в машинний зал хлинула вода.

Аварія повністю знищила три гідроагрегати ГЕС і пошкодила всі інші. На ГЕС встановлено десять гідроагрегатів потужністю 640 МВт кожен.

Читайте також:

На Саяно-Шушенській ГЕС знайдено 67 загиблих

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

Госпіталізований відповідальний за ліквідацію аварії на Саяно-Шушенській ГЕС

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС. Фоторепортаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: