Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість жертв "бензинового" вибуху в Мексиці може сягнути 150

Ще більше, ніж встановлених нині загиблих, людей у списку зниклих безвісти.

За наслідками вибуху на мексиканському нафтогоні загинули 66 людей і 85 вважаються зниклими безвісти. Останні можуть виявитися загиблими під час надзвичайно потужних вибуху та пожежі, тоді цифра жертв перевалить за півтори сотні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Трагедія сталася, коли люди збирали з пробоїни у трубопроводі бензин, і той спалахнув. Діра у нафтогоні виникла, бо до труби незаконно врізалися крадії пального. Збирати бензин приходили цілими родинами - тож кількість жертв надзвичайно висока. "Там не було ні десяти, ні двадцяти – були сотні людей, що збирали пальне, яке витікало з труби. Ми знаємо про ризики, пов'язані з бензином, він дуже вибухонебезпечний. Але це були молоді люди, що не усвідомлювали цих ризиків", - каже батько зниклого безвісти хлопця Каєтано Кальва.

Відео Вибух на нафтогоні у Мексиці: кількість загиблих значно зросла

66 людей загинули у вогні, 85 зникли безвісти, а десятки отримали тяжкі опіки. Жертви трагедії збирали з пробоїни у трубопроводі розлитий бензин, коли той спалахнув. Більше про трагедію – далі у сюжеті.

Вибух на нафтогоні у Мексиці: кількість загиблих значно зросла

Пожежу гасять, а згодом уточнюють і число жертв – загинуло понад шість з половиною десятків людей. З місця пожежі забирають поранених, чимало з них зазнали масштабних опіків. Чиновники публікують списки з іменами потерпілих, і багато-хто там своїх близьких не знаходить. Зниклими безвісти вважають вісім з половиною десятків людей. "Коли стався вибух, там був мій брат, і вони не бачили, вийшов він чи ні. У нас досі не має жодної інформації про нього. Вже склали кілька списків потерпілих, і його немає у жодному", - каже сестра зниклого.

Незаконне викачування пального з мексиканських трубопроводів спричинило у країні справжню бензинову кризу. До підземних артерій, якими тече паливо, лише минулого року кожного дня врізалися щопівгодини, і це коштувало країні 3 мільярди доларів. Боротися з крадіями три тижні тому почав новий мексиканський президент Андрес Лопес Обрадор. Він перекрив деякі з трубопроводів, замість них пальне доправляли до адресатів цистернами. Ті встигали не скрізь, на автозаправках виникли черги, декому з мексиканців довелося відмовлятися від авто, але глава країни від свого плану не відступився. Нині президент обіцяє допомогу потерпілим і доручив розслідувати всі обставини трагедії.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції