Кількість жертв кишкової палички E.сoli зросла до 50 осіб

Наразі у Німеччині зафіксовано 48 смертей, по одній людині померло від кишкової інфекції у Швеції та США.

Кількість смертельних випадків у результаті зараження кишковою палочкою E.сoli, за останніми даними, досягла 50 осіб. Про це повідомила влада Німеччини і Всесвітня організація здоров'я. Раніше повідомлялося про 47 жертв.

Наразі у Німеччині зафіксовано 48 смертей, по одній людині померло від інфекції у Швеції та США.

Загалом в 16 країнах виявлено понад 4 тисяч випадків інфекції. У Німеччині після спалаху інфекції на початку травня постраждали понад 3,9 тисячі осіб, більше 800 з них перенесли особливо важку форму хвороби, яка супроводжується ускладненнями, відомими як гемолітичний уремічний синдром (HUS).

За повідомленням німецької влади, кількість нових випадків інфекції після піку, який припав на 30 травня, стабільно знижується.

Як відомо, спалах кишкової інфекції спочатку був зафіксований на півночі Німеччини. Припускалося, що переносником небезпечних бактерій є огірки з Іспанії, але це не підтвердилося. Потім фахівці заявили, що джерелом інфекції могла стати ферма в Нижній Саксонії, яка поставляє на ринки країни пророщену сою та інші злаки, що використовується для приготування салатів і других страв.

У четвер фахівці Європейського центру з профілактики та боротьби із захворюваннями (ECDC) заявили, що заражені бактерією E.coli пророщені насіння могли бути завезені в Європу з Єгипту в 2009-2010 роках.

Інфекцію викликала так звана ентерогеморрагічна бактерія Escherichia coli (кишкова паличка). Бактерія E.coli часто присутня в кишечнику людей і теплокровних тварин. Більшість її штамів нешкідливі, але деякі штами, такі, як EHEC, можуть викликати важкі хвороби харчового походження. Симптоми викликаються бактеріями EHEC хвороб - кривава діарея, жар і блювота. Більшість пацієнтів одужують протягом десяти днів, але у незначної кількості пацієнтів, особливо дітей раннього віку і літніх людей, хвороба може прийняти важку форму із загрозою для життя.

Нагадаємо, після того, як збудник був знайдений у водоймі неподалік Франкфурта-на-Майні, фахівці припускають, що бактерія може перебувати у питній воді.

Читайте також:

Небезпечна кишкова їнфекція дісталася до Бразилії

У Німеччинні жертвою кишкової інфекції вперше стала дитина

Більше сотні заражених "овочевою інфекцією" потребують пересадки нирок

Смертоносна кишкова інфекція впритул наблизилась до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: