Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість жертв китайського коронавіруса перевищила 100 осіб, понад чотири тисячі – заражені

Тільки за минулу добу померли 24 заражених.

Кількість жителів Китаю, які померли від пневмонії, викликаної новим коронавірусом 2019 nCoV, збільшилася до 106, повідомляє AFP з посиланням на владу китайської провінції Хубей.

За даними місцевої влади, в провінції Хубей, в адміністративному центрі якої - місті Ухань - був зареєстрований спалах захворювання, за минулу добу померли 24 заражених.

Водночас кількість мешканців Китаю, що заразилися коронавірусом, сягнула 4515, повідомиляє агенція "Сіньхуа" з посиланням на китайську владу.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

Розповсюдження коронавірусу в світі, вірус у Китаї, оновлена інфографіка 27 січня
ТСН.ua

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Чому Україні не варто панікувати через смертельний коронавірус - пряме включення

 Смертельний коронавірус стрімко поширюється. Тому китайці відмовилися від масового святкування свого 4 718-го Нового року - одного з найбільших свят для жителів Сходу. Заходи безпеки посилили у всьому світі. До чого вдалася Україна - ми зараз розпитаємо в нашого кореспондента Петра Кузика.  

Чому Україні не варто панікувати через смертельний коронавірус - пряме включення

Залиште свій коментар

Вибір редакції