Кількість жертв падіння фунікулера на канатній дорозі в Італії зросла до 14: що відомо

Кількість жертв падіння фунікулера на канатній дорозі в Італії зросла до 14: що відомо

Regione Piemonte

В лікарні померла дев'ятирічна дитина.

Кількість загиблих внаслідок падіння фунікулера на канатній дорозі Стреза-Моттароне у регіоні П'ємонт на півночі Італії зросла до 14 осіб. 

Про це повідомляє ANSA.

Зазначається, що в момент інциденту в кабіні перебували 15 людей. 13 із них, зокрема дворічна дитина, померли миттєво, ще двох маленьких пасажирів госпіталізували.

Згодом в дитячій лікарні "Реджина Маргарита" в Турині повідомили про смерть дев'ятирічного пацієнта. Нині в медзакладі залишається п'ятирічна дитина, лікарі у прогнозах - обережні.

Трагедія торкнулася п'яти сімей, три з яких проживали в Ломбардії, одна в Емілії-Романьї і одна в Калабрії. Сім'я з Павії (Ломбардія) мала ізраїльське походження, і лише їхня дитина залишилася живою. Серед жертв також 23-річний чоловік, який народився в Ірані, але проживав в Діаманте в Калабрії.

Фунікулер впав з висоти приблизно півтора кілометра, це сталося в декількох метрах від фінішу, біля останнього пілона. За попередніми даними, вийшов з ладу буксирний трос.

"Поки рано говорити про те, що сталося з технічної точки зору, - зауважує очільник підрозділу провінційного командування карабінерів Вербанії Джорджо Сантакроче. - Потрібно зрозуміти, чому не спрацювали запобіжні пристрої, які повинні утримувати кабіну на якорі".

Прокуратура Вербанії почала розслідування інциденту, а Міністерство інфраструктури створило комісію з перевірки. 

Востаннє інспекцію магнітних частинок каната проводили в листопаді 2020 року, і її результати не виявили жодних серйозних проблем", - заявив Антон Сібер, президент компанії Leitner, яка дбала про технічне обслуговування системи.

Канатна дорога була реконструйована в 2016 році. Як повідомлялося, підйомник розпочав роботу в ці вихідні після восьмими місячної перерви через пандемію COVID-19.

Нагадаємо, що у Хмельницькій області внаслідок падіння повітряної кулі під час проведення Фестивалю загинув 53-річний чоловік із Прилук. Його дружина, інші пасажири, а також 28-річний пілот, який є мешканцем Києва, отримали травми різного ступеня важкості. Їх госпіталізували до медичних закладів. 

 

Новини світу: на канатній дорозі в Італії загинули 14 людей

Новини світу: на канатній дорозі в Італії загинули 14 людей
Наступна публікація