Кількість жертв потужного циклону "Фані" в Індії сягнула 34

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загиблих могло бути більше, якби влада не попіклувалася про евакуацію місцевих мешканців.

34 людини загинули внаслідок найбільш потужного за останні 20 років циклону "Фані" в Індії.

Про це повідомляє Al Jazeera із посиланням на Навена Патнаїка, прем'єр-міністра штату Орісса, який найбільше постраждав від шторму.

Найбільше загиблих – 21 – у місті Пурі, адміністративному центрі однойменного округу. За словами Патнаїка, кількість жертв може зрости, оскільки зв'язок з містом пошкоджений і регіональна влада не може зв'язатися з місцевими рятувальниками.

Тим часом Організація Об'єднаних Націй та інші експерти похвалили Індію за її системи раннього попередження та швидку евакуацію людей, що допомогло мінімізувати втрати від смертельного циклону.

Щойно стало зрозуміло, що "Фані" на шляху до штату Орісса, надзвичайні команди розпочали масштабну евакуацію тих, хто живе в низовинних районах, перемістив 1,2 мільйона жителів з у тимчасові притулки.

1999 року той самий штат був уражений спустошливим 30-годинним супер-циклоном, вніслідок якого загинуло більше 10 000 людей.

Нагадаємо, у сусідній Бангладеш, куди перемістився шторм після Індії, повідомили про щонайменше 12 смертей, травмованих там ще не підрахували, але їх чимало. У Бангладеш евакуювали понад мільйон людей у більш безпечні райони. Найбільшою проблемою для обох країн стало відновлення комунікацій та розчищення шляхів. 

ВідеоЦиклон "Фані" забрав життя 15 людей в Індії та перемістився до Бангладешу

Негода залишила по собі масштабні руйнування на східному індійському узбережжі. Уникнути більшої кількості жертв вдалося завдяки вчасній евакуації. Менше ніж за добу з прибережних районів штату Одіша в притулки перевезли більше мільйона людей. Нині удар стихії на собі відчувають жителі сусідньої країни.  

Циклон "Фані" забрав життя 15 людей в Індії та перемістився до Бангладешу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції