Кількість жертв повені в Польщі досягла 14 людей

Від "великої води" у Польщі загинули вже 14 осіб. Із затоплених регіонів масово евакуюють людей. Україна відправила на допомогу своїх рятувальників.

Кількість жертв повені у Польщі зросла до 14 людей, повідомила головна комендатура поліції Польщі.

"На даний момент ми маємо в своєму розпорядженні інформацію про загибель через повінь на території всієї Польщі 14 осіб", - сказав прес-секретар головного коменданта поліції Маріуш Соколовський.

"Велика вода" в даний момент знаходиться в районі Плоцька.

За даними міністерства внутрішніх справ країни, польська поліція і рятувальні служби проводять масову евакуацію населення в затоплених районах. Для вивозу людей із зони лиха влада використовує гелікоптери та човни.

У столиці Польщі 24 травня через загрозу затоплення закриті школи, дитячі садки і ясла в найбільш небезпечних районах Варшави.

"У нас готові плани можливої евакуації для всіх районів міста, де є загроза затоплення", - сказала мер Варшави Ханна Гронкевич-Вальтц. Йдеться, зокрема, про райони, розташовані біля Вісли: Мокотув, Вілянув, Вавер, Белоленка, Прага, Сьрудмесце, Жолібож і Бєлани.

Опівночі 24 травня влада столиці Польщі закрила одну з головних транспортних артерій міста у зв'язку із загрозою затоплення: Вал Медзешиньский закритий від Любельського тракту до Траси Лазенковської.

Вал Медзешиньский є однією з основних транспортних магістралей міста і проходить вздовж Вісли, паралельно із захисними земляними валами.

Жителі столиці побоюються, що "велика вода" може прорвати спеціальні земляні вали, що захищають місто від повені. Гронкевич-Вальтц заявила, що "побоювання бути не повинно, земляні вали витримають натиск води".

Рекордно високий рівень води у Віслі був зафіксований в 1844 році, тоді вода піднялася до позначки 8,52 метра.

23 травня до Польщі з України відбув рятувальний загін МНС у складі 27 осіб, а також 9 одиниць техніки. Наступного дня Україна направли додатковий загін рятувальників та спецтехніки.

Між Кабінетом міністрів України та польським урядом діє угода про співробітництво і взаємодопомогу у сфері попередження катастроф, стихійних лих та інших надзвичайних ситуацій, а також ліквідації їх наслідків.

Читайте також:

Україна відправила на допомогу Польщі другий загін рятувальників

Через повінь у Варшаві закрили школи

У Варшаві закривають одну з головних транспортних артерій

Кількість жертв повені у Польщі за добу зросла вдвічі

ВідеоВаршава тоне

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: