Кількість жертв пожежі у Бангладеш перевищила 100 осіб

Мешканці району опинилися у вогняній пастці - через дуже щільну забудову кварталу пожежники не змогли швидко пробитися до вогнища спалаху, щоб зупинити розповсюдження полум'я.

Кількість жертв пожежі у столиці Бангладеш Дацці склала, щонайменше, 108 осіб.

Про це 4 червня повідомив представник міської адміністрації Мухібула Хакуе.

За словами Хакуе, кількість жертв включає дані про померлих у лікарнях постраждалих. Він також зазначив, що вона може зрости, бо кілька людей перебувають у критичному стані.

Мешканці району опинилися у вогняній пастці - через дуже щільну забудову кварталу пожежники не змогли швидко пробитися до вогнища спалаху, щоб зупинити розповсюдження полум'я. Серед загиблих - жінки і діти. Багато доставлених у лікарню в критичному стані. Завідувач опіковим відділенням місцевого госпіталю Лал Сен розповів: "Більшість постраждалих надходять до нас з опіками дихальних шляхів. Намагаючись вибратися назовні, люди металися по палаючих кімнатах і вдихали небезпечну кількість диму".

Як заявив агентству Абу Найім, керівник міського департаменту з боротьби з пожежами, на місці спалаху припинено пошуково-рятувальні роботи, оскільки всі постраждалі від вогню приміщення було оглянуто.

За його словами, така кількість жертв пояснюється тим, що в районі, де почалася пожежа, були магазини, що торгують легкозаймистими пластиковими товарами, а також пекарня, обладнана газовими плитами. Крім того, Абу Найім розповів, що в одному з будинків, який загорівся, святкували весілля. Кількість загиблих у будівлі склала більш ніж 40 осіб.

Раніше повідомлялося про 85 загиблих.

Нагадаємо, пожежа в Дацці почалася увечері 3 червня після вибуху трансформатора в триповерховому будинку, розташованому в старій частині міста. Пожежа охопила близько 20 багатоквартирних будинків.
Зазначимо, що пожежі, викликані коротким замиканням та іншими неполадками в роботі електросистем, відбуваються в Бангладеш порівняно часто.

Так, наприкінці лютого в Бангладеш виникла пожежа на фабриці светрів. Тоді загинула 21 людина.

Читайте також:

У Саудівській Аравії розгромлений великий осередок "Аль-Каїди"

Острів, через який конфліктували Індія і Бангладеш, пішов під воду

У Бангладеш згоріла фабрика светрів: загинули більше 20 людей

ВідеоКількість жертв пожежі у Бангладеш перевищила 100 осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: