Кількість жертв стихії в Італії перевалила за десять – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Негода паралізувала відомі туристичні центри країни.

Потужні зливи накрили Апеннінський півострів, через що чимало італійських міст опинилися під водою. Місцеві ЗМІ повідомляють, що жертв раптового удару стихії вже 11, а десятки італійців травмувалися через падіння дерев, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Негода розгулялася в містах, популярних серед туристів, зокрема Римі, Мілані та Венеції. Зруйновані дороги, гори металобрухту, з корінням вирвані дерева – це не кадри з апокаліптичного фільму, а відео з вулиць в італійському муніципалітеті Террачина. Місцеві намагаються дістатися домівок, але негода заблокувала ледь не всі дороги. Італійцям наполегливо радять кидати машини в центрі та обіцяють, що про них попіклується поліція.

Відео70% Венеції опинилося під водою

Потужні зливи накрили весь Апеннінський півострів. Місцеві ЗМІ повідомляють - жертв раптового удару стихії вже 11. Десятки італійців травмувалися через падіння дерев. Негода розгулялася в містах, популярних серед туристів, зокрема - Римі, Мілані та Венеції. 

70% Венеції опинилося під водою

У муніципалітеті Бреннеро на півночі країни довелося закрити автомагістраль, бо сильні зливи спричинили масштабні зсуви ґрунту. "Зливи накрили ділянку довжиною два кілометри, розлилися річки. Дорогу довелося перекрити, але із залізницею усе в порядку", - запевнив заступник мера Франц Платтнер. Під водою опинилося 70% Венеції: власники магазинів намагаються врятувати товар, розкішні готелі "взувають" меблі, кафе та ресторани зачинені. Головна площа затоплена. "Разом із поліцейськими евакуюємо людей з площі Сан Марко, тимчасово її закриємо. Усі піклуємося про те, щоби захистити людей", - кажуть волонтери. Втім відчайдушні туристи не відмовляються від небезпечних прогулянок – у гумових чоботях чи босі йдуть на екскурсії, обідають по коліна у воді. Місцеві публікують вражаючі кадри – навіть за такої негоди пробігли марафон!

Тим часом у політехнічному університеті Мілана стихія зірвала заняття, бо через зливи просто на студентів обвалилася стеля! У столиці Колізей та Римський форум тимчасово довелося закрити. Місцеві публікують приголомшливі кадри, як потужний вихор валить багаторічні дерева. У постраждалих містах школи другий день лишатимуться закриті. Метеорологи прогнози дають невтішні – найближчими днями велика вода не відступить.

Кореспондент ТСН Олександра Мишкіна

Фотогалерея В Італії через сильну негоду 70 відсотків Венеції опинилися під водою, є перші загиблі (16 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції