Кількість жертв свинячого грипу в світі наближається до 1800 осіб

Число людей, померлих від зараження вірусом A/H1N1 в світі, досягло 1 тисячі 799 людей. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що кількість підтверджених випадків захворювання грипом A/H1N1 у всьому світі складає 182 166 людей, грип A/H1N1 вже вбив 1799 осіб, що на 337 людей більше в порівнянні з показником на 11 серпня.

Як повідомлено на сайті ВОЗ, за останніми статистичними даними, американський континент серйозніше, ніж інші континенти, страждає від цього небезпечного вірусу, загальна кількість загиблих від грипу A/H1N1 на цьому континенті складає 1579 людей.

За останній тиждень Гана, Тувалу і Замбія вперше повідомили про виявлення випадків зараження грипом A/H1N1 на своїх територіях.Таким чином, новий вірус виявлений в більш, ніж 170 країнах і територіях.

У зв'язку з тим, що ВОЗ більше не вимагає від країн світу надавати інформацію про нові випадки зараження грипом, кількість підтверджених випадків, які надає ВОЗ, значно менші реальної кількості таких випадків.

В даний час ВОЗ щонеділі повідомляє кількість загиблих від грипу A/H1N1і кількість нових випадків захворювання цією епідемією по регіонах.

Читайте також:

У Білорусі підтверджено перший випадок захворювання на грип А

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

В Таїланді народилася дівчинка з вірусом свинячого грипу

В Індії вперше грип А передався від однієї людини до іншої

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: