Кількість жертв тайфуну у В’єтнамі збільшилася до 30 людей

Тайфун "Мірінае", який зруйнував центральні провінції В’єтнаму, вбив вже 30 людей, ще 8 вважаються зниклими безвісти. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Понад 30 людей загинули в результаті повеней і сильного вітру, які обрушилися на в'єтнамське узбережжі і центральні провінції тайфун "Мірінае".

Незважаючи на те, що до берегів В’єтнаму тайфун дійшов ослабленим і за статусом вважався тропічним штормом, сила вітру в найбільш постраждалих районах доходила до 150-160 кілометрів на годину.

За офіційними даними, в результаті тайфуну загинуло понад 30 людей, вісім осіб вважаються зниклими безвісти.

Це вже одинадцятий тайфун, що обрушився на В'єтнам в цьому році. Він зруйнував і пошкодив більше 4 тисяч будинків і зробив тисячі людей безпритульними.

Більше 500 тисяч людей у трьох провінціях були евакуйовані з зони тайфуну завчасно, сотні рибальських суден було витягнуто на берег як запобіжний засіб, всім малим рибальським судам було заборонено вихід у море.

У провінціях, що постраждали від тайфуну, розпочаті відновлювальні роботи.

Протягом дня 3 листопада "Мірінае" поступово втрачав силу і зсувається в східному та південно-східному напрямках, швидкість вітру до середини дня ослабла до 20-25 кілометрів на годину. В даний час тайфун остаточно перетворився на область низького тиску.

Тайфун "Мірінае" 2 і 3 листопада обрушився на Філіппіни, його жертвами стали понад 20 людей.

Читайте також:

Зливи викликали масштабні повені в Шотландії

Тропічний шторм забрав життя 11 в’єтнамців

На Філіппіни обрушився другий тайфун

Жертвами тайфуну в Азії стали 360 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: