Кількість жертв унаслідок потужного землетрусу в Індонезії знову збільшилась

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона вже майже сягнула півтисячі осіб.

Кількість жертв в результаті потужного землетрусу магнітудою 7.0 на індонезійському острові Ломбок зросла до 460 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Індонезійської національної ради з боротьби зі стихійними лихами.

"До середи (08/15/2018) зафіксовано смерті 460 осіб, а саме на Півночі Ломбока 396 осіб, на Заході Ломбока 39 осіб, на Сході Ломбока 12 осіб, в місті Матарам 9 осіб, в центрі Ломбока 2 людини та місті Денпасар 2 людини. Кількість жертв може ще збільшитися, враховуючи, що спільна команда SAR все ще шукає жертв, які поховані в зсувах", - йдеться у повідомленні.

Там також зазначили, що загалом від землетрусу отримали травми та поранення 7733 людини, з них 959 було госпіталізовано у важкому стані. Своєю чергою, евакуйовано було понад 417 тисяч осіб.

Крім цього, землетрус пошкодив майже 72 тисячі будинків. Влада оцінює загальні збитки від стихійного лиха у 7,45 трильйона індонезійських рупій (506,6 мільйона доларів США).

Фотогалерея Наслідки землетрусу в Індонезії очима очевидців (7 фото)

Нагадаємо, 5 серпня на острові Ломбок в Індонезії стався землетрус магнітудою 7.0. Унаслідок стихійного лиха сотні тисяч людей евакуювали, з серйозними травмами до медиків звернулися майже тисяча осіб. Окрім того, тисячі туристів покинули Ломбок з неділі, побоюючись подальших землетрусів, на додаткових рейсах, що надаються авіакомпаніями. Деякі на поромних суднах перемістились на сусідній острів Балі. Невдовзі на острові Ломбок стався ще один потужний землетрус магнітудою 6,2.

ВідеоЗросла кількість жертв землетрусу на індонезійському острові Ломбок

Офіційно, влада повідомляє про 131 загиблого. Утім, місцеві ЗМІ повідомляють про вдвічі більшу кількість жертв. Рятувальники розбирають завали і не полишають надії знайти вцілілих. У лікарнях із тяжкими травмами перебувають 2,5 тисячі людей.

Зросла кількість жертв землетрусу на індонезійському острові Ломбок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції